Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Country
bg: Страна

en: Label
bg: Заглавие

en: Location
bg: Местоположение
