Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Country
eu: Herria

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Location
eu: Kokalekua
