Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Country
hi: देश

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Location
hi: स्थान
