Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Country
it: Paese

en: Label
it: Etichetta

en: Location
it: Posizione
