Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Label
ka: სათაური

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
