Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ
