Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Country
pl: Państwo

en: Label
pl: Etykieta

en: Location
pl: Położenie
