Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Country
ro: Țară

en: Label
ro: Etichetă

en: Location
ro: Locația
