Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Country
ru: Страна

en: Label
ru: Метка

en: Location
ru: Место
