Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
