Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Country
uk: Країна

en: Label
uk: Мітка

en: Location
uk: Місце розташування
