Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Country
ur: ملک

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
