Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Country
ar: الدولة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Location
ar: الموضع
