Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Country
bs: Zemlja

en: Label
bs: Oznaka

en: Location
bs: Lokacija
