Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Country
el: Χώρα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Location
el: Τοποθεσία
