Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Country
eo: Lando

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Location
eo: Loko
