Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Country
es: País

en: Label
es: Etiqueta

en: Location
es: Ubicación
