Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Country
et: Riik

en: Label
et: Nimetus

en: Location
et: Asukoht
