Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Country
fr: Pays

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Location
fr: Emplacement
