Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Country
ja: 国

en: Label
ja: ラベル

en: Location
ja: 場所
