Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Country
mr: देश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Location
mr: स्थळ
