Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Country
nn: Land

en: Label
nn: Etikett

en: Location
nn: Stad
