Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Country
oc: País

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Location
oc: Emplaçament
