Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Country
th: ประเทศ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
