Smart IP Language Detection (2.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Country
tr: Ülke

en: Label
tr: Etiket

en: Location
tr: Konum
