Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Country
az: Ölkə

en: ID
az: İD

en: Location
az: Məkan

en: IP address
az: IP ünvanı
