Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
