Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Country
ca: País

en: Location
ca: Localització

en: IP address
ca: Adreça IP
