Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: Location
cs: Místo

en: IP address
cs: IP adresa
