Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Country
da: Land

en: Location
da: Lokation

en: IP address
da: IP-adresse
