Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Language
de: Sprache

en: Country
de: Land

en: Location
de: Ort

en: IP address
de: IP-Adresse
