Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Country
gl: País

en: Location
gl: Localización

en: IP address
gl: Enderezo IP
