Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Country
hr: Država

en: Location
hr: Lokacija

en: IP address
hr: IP adresa
