Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Country
hu: Ország

en: ID
hu: Azonosító

en: Location
hu: Helyszín

en: IP address
hu: IP-cím
