Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Country
id: Negara

en: Location
id: Lokasi

en: IP address
id: Alamat IP
