Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Country
is: Land

en: ID
is: Kenni

en: Location
is: Staðsetning

en: IP address
is: IP vistfang
