Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Country
jv: Negara

en: Location
jv: Lokasi

en: IP address
jv: Alamat IP
