Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Country
lt: Šalis

en: Location
lt: Vieta

en: IP address
lt: IP adresas
