Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Country
lv: Valsts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: IP address
lv: IP adrese
