Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Country
nl: Land

en: Location
nl: Locatie

en: IP address
nl: IP-adres
