Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: ID
fa: هویت

en: Location
fa: مکان

en: IP address
fa: آدرس IP
