Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Language
pt: Idioma

en: Country
pt: País

en: Location
pt: Localização

en: IP address
pt: Endereço IP
