Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Country
ro: Ţară

en: Location
ro: Locaţia

en: IP address
ro: Adresă IP
