Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Country
sk: Krajina

en: Location
sk: Umiestnenie

en: IP address
sk: IP adresa
