Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Country
sv: Land

en: Location
sv: Plats

en: IP address
sv: IP-adress
