Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Country
ta: நாடு

en: Location
ta: இடம்

en: IP address
ta: IP முகவரி
