Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Country
te: దేశం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
