Smart IP Language Detection (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Country
vi: Quốc gia

en: ID
vi: Mã

en: Location
vi: Vị trí

en: IP address
vi: Địa chỉ IP
