Smartling Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
