Smartling Connector (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Taxonomy settings
bg: Настройки на речника

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Key
bg: Ключ

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: Apply
bg: Търси

en: Translated
bg: преведен

en: Language code
bg: Код на език

en: Execute
bg: Изпълни

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Account
bg: Акаунт
